وکیل آنلاین تلگرام

وکیل آنلاین تلگرام

وکیل آنلاین تلگرام | موسسه حقوقی تهران وکیل

وکیل آنلاین تلگرام | موسسه حقوقی تهران وکیل


در این مطلب برای شما دوستان عزیز در مورد وکیل آنلاین تلگرام توضیحاتی را آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن آنها تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید. در ادامه با ما باشید.

معمولا اشخاصی هستند که از طریق تلگرام و غیره حضوری به موکلین مشاوره می دهند. و پرسش های که در ذهن موکلین قرار دارد را می توانند بصورت غیر حضوری در تلگرام با وکلا در میان بگذارند و جواب پرسش های خود را در هر زمینه دریافت کنند.در ادامه شما را می خواهیم با کار وکیل بیشتر آشنا کنیم . همراه ما باشید

وکیل آنلاین تلگرام | مقدمه

وکالت از جمله مشاغلی هست که ارزش و اهمیت آن در اجتماع نمایان گر درجه تمدن و رشـد در اجتماع هست ؛ به عبارت دیگراز سوئی در همـه جوامع متمدن وکالت از جمله مشاغلی هست که اهمیت بالایی در اجتماع دارند و از طرف بـقیـه به تجربه ثابت شده هست که شرط تخلف نا پذیر رشـد در هر اجتماع ای حکومت قانون هست و نقش وکلا نیز در استقرار حکومت قانون بی نیاز از وصف. این پیشه خطیر به تناسب ارزش آن دشواریهای بسیاری نیز در طبیعت خود دارد ، وکیل از سوئی شخصی هست که کار اقتصادی می کند ، چنان چه کل مشاغل موجود را به سه گروه تولیدی ، توزیعی و خدماتی گروه بندی کنیم ، وکالت در قسمـت خدمات قرار می گیرد. فعالین اقتصادی قسمـت خدمات که حاوی تحصیلات عالیه می باشند مثل پزشکان و مهندسین و وکلاء ، برای کسب درآمد متکی به مشتریان خدمات خود می باشند که در نوع برخورد با این مشتریان و جذب آنان ناگزیر از پیروی از پاره ای قواعد حاکم بر هر بازاری می باشند. از طرف دیگر وکیل شخصی هست که هر چند نه به لحاظ رابطه استخدامی بلکه به لحاظ فلسفه وجودی این پیشه قسمتـی از دستگاه قضائی هست و از وی انتظار می رود تا دستگاه دادگستری را در راه رسیدن به هدف خود یاری نماید ، پس نمی تواند صرفاً به خواسته موکل خود اعتنا کـرده ، از ندای وجدان و وظیفه تخلف نماید. و پـایان اینکه وکیل امین و حافظ و پاسدار منافع موکل خویش هم است و نبایستی نه به لحاظ منافع فردی خود و نه به لحاظ پیروی از وظیفه و وجدان به اعتماد مشروع موکل خود در حمایت از منافع  او پیمان شکنی و خیانت نماید

وکیل آنلاین تلگرام | موسسه حقوقی تهران وکیل

وکیل آنلاین تلگرام

خصوصیات ناشی از این سه نقش گوناگون وکلاء باعث پیچیدگی های زیادی در امر وکالت گردیده هست که باعث می شـود وکالت به عنوان یک حرفه نیاز به قوانین مفصل انتظامی و حرفه ای داشته باشد. به این چنین قانونی نبایستی صرفاً به عنوان یک مجموعه قانون مجازات نگاه کرد. چنین قانونی با فرض اینکه به دست یا با نظارت و دخالت دانایان و بزرگان صنف نگاشته شود ، خواهـد توانست به جز پـس انتظامی آن   راهنمای وکلای جوان در روش برخورد با مـوارد مختلـف باشد. چندی پیش در وقـت کارآموزی نگارنده ، کانون وکلای مرکز تصمیم بر ترجمه قوانین وکالتی کشورهای مختلـف گرفت که ظاهراً جهت بهره برداری در تدوین قوانین بوده ، نگارنده نیز ترجمه قانون وکالت ایالت ماساچوست آمریکا را به عهده گرفت که اکنون به پیشنهاد دوست محترم جناب آقای شیخ الاسلام برای اطلاع همکاران در چند بخـش انتشار می شود

مسئوليت‌هاي يك وكيل آنلاین تلگرام

(دیباچه قانون وکالت ایالت ماساچوست ):

يك وكيل نماينده موكلين خود، مسئولي از دستگاه دادگستري و شهروندي با مسئوليت‌هاي ویـژه دربـاره چگونگي برقراري عدالت مي‌باشد.

 

1 – به عنوان نماينده موكلين، وكيل وظايف و اهداف مختلـف دارد. به عنوان مشاور، يك وكيل، حقوق و تكاليف موكلين و همچنين نتايج عملي اين حقوق و تكاليف را به ايشان تفهيم مي‌كند. وكيل به عنوان نماينده موكل در دادرسي، تحت قوانين نظام دادرسي ترافعي، سرسختانه تاییـد حقانيت موكل خود را تعقيب مي‌كند. وكيل به عنوان نماينده موكل خود در مذاكرات آشتی به دنبال نتيجه‌اي هست كه منافع موكل خود را تامين كند و در عين حال با قواعد حسن نيت در برخورد با ديگران سازگار باشد. با مطالعه کارها حقوقي مرتبط به موكل و گزارش دادن آن به خود موكل يا ديگري وكيل نقش يك بازرس را اجرا مي‌كند.

 

2 – وكيل می بایست در همـه شئون حرفه‌اي خود شايستگي و موقع شناسي و سخت‌كوشی و دقت نشان دهد. يك وكيل مي‌بايست در رابطه با وظايف خود به لحاظ نمايندگي موكل، رابطه خود را با وي حفظ نماید. وكيل می بایست اطلاعات مرتبط به نمايندگي از موكل را محرمانه ببیند مگر تا حدي كه افشاي آن مطابق اين قانون يا قانون ديگري ضـروری باشد.

 

3 – رفتار يك وكيل، چه در رابطه با خدمات حرفه‌اي او به موكل، چه در رابطه با مـوارد شغلي و شخصي خود او، می بایست موافق الزامات اين قانون باشد. وكيل می بایست از روش‌ها و راه كارهاي قانون صرفاً جهت نيل به اهداف مشروع بهره گیری نماید و نه براي تهديد يا آزار سایرین. وكيل می بایست به دستگاه قضائي و كساني كه در خدمت آن می باشند ، از جمله قضات، وكلاي ديگر و مقامات عمومي احترام بگذارد. در عين حال كه يك وكيل موظف هست در مواقع لزوم، اخلاقي بودن رويه رایـج را به جـدال بكشد، وي موظف هست تا از روند قانوني حمايت نماید

وکیل آنلاین | وکیل آنلاین تلگرام

يك وكيل، به عنوان شهروندي كه وظايف اجتماعي دارد، موظف هست در پي ارتقاء دستگاه دادگستري، برقراري عدالت و كيفيت خدمات عرضه شده بوسیـله مالکین حرف حقوقي باشد. به عنوان عضوي از يك اجتماع مالکان حرفه تحصيل كرده، وكيل موظف هست براي نيازهاي موكل خود دانش حقوق را گسترش دهد، از دانش به دست آمده در راه اصلاح دستگاه قضائي بهره گیری كند و براي تقويت و ارتقاء سطح تحصيلات حقوقي کوشش نماید. يك وكيل می بایست همیشه نارسائي‌هاي دستگاه قضائي را به ياد داشته باشد و به ياد داشته باشد كه فقرا و گاه كساني كه فقير نمی باشند نيز، نمي‌توانند هزينه خدمات حقوقي كافي را پرداخت نمایند و بنابراين می بایست قسمـت از ساعات كار و نفوذ اجتماعي خود را براي نمايندگي آنها اختصاص دهد. يك وكيل می بایست به اجتماع حقوقي براي رسيدن به اين اهداف ياري رسانده و به كانون وكلا یاری كند تا در جهت تامين منافع عمومي خود را اداره و قوانين ضـروری را تنظيم كند.

5 – بیشتر وظايف يك وكيل در قانون رفتار حرفه‌اي و همچنين ساير قوانين شكلي و ماهوي بيان شده‌اند. با اين وجود، در تبيين وظايف يك وكيل، وجدان خود او و تائيد همكاران نيز اثر گذار می باشند . يك وكيل می بایست کوشش كند تا بالاترين سطح مهارت را به دست آورد و همچنين براي بهبود دستگاه قضائي و حرف وابسته قضائي کوشش كند، علاوه بر اين او می بایست کوشش كند تا عکسی از آرمان صنف حقوقي در رابطه با خدمات عمومي باشد.
6 – وظیفه های يك وكيل در مقام نماينده موكل عضوي از دستگاه قضائي و يك شهروند با مسئوليت‌هاي اجتماعي، اغلب با هم سازگار می باشند . بنابراين زمانی كه منافع طرف مقابل تو به خوبي نمايندگي مي‌شوند، او مي‌تواند با سرسختي از منافع موكل خود دفاع نمایند و در عين حال فرض را بر اين بگذارد كه جريان دادرسي در جهت موافق عدالت پيش مي‌رود. و همچنين وكيل مي‌تواند از اين امر كه حفظ اسرار موكلين، كه امري شخصي می باشد، مي‌تواند مفيد به منافع اجتماع باشد مطمئن باشد، چرا كه ضمنا اگـر اشخاص بدانند اسرارشان و محتواي مذاكراتشان با وكلاي خود مصون از افشا شدن هست شانس بالاتری مي‌رود كه از وكلا مشاوره حقوقي بگيرند و بنابراين به تكاليف قانوني خود عمل نمایند.
 
7 – علي‌رغم اين، مسئوليت‌هاي متضاد جزئي از طبيعت وكالت می باشد. تقريباً همـه مـوارد پيچيده اخلاقي، ناشي از وظايف متضاد وكيل در مساوی موكل، دستگاه قضائي و منافع شخصي وكيل در حفظ صداقت و تندرست نفس خود، ضمن اينكه به سطح قابل قبولی از رفاه مي‌رسد، مي‌باشند. قوانين رفتار حرفه‌اي قواعدي را براي حل اين تضادها بيان می نمایند. در چارچوب اين قوانين مـوارد پيچيده بیشتری در رابطه با تصميم‌گيري حرفه‌اي ممكن هست ایجاد نمایند. در حل اين مـوارد بايد قضاوت حرفه‌اي و اخلاقي دقيقي را بكار برد كه با دقت به اصول بنيادين قوانين فوق حاصل گرديده می باشد.
 
8 – صنف حقوقي، اجتماع وكلا، تا حد بالای مستقل می باشد. هر چند به دیگر اصناف هم استقلال اعطا گرديده است، ولی دربـاره صنف حقوقي به لحاظ نزديكي كه با روند انجام قانون و اعمال حاكميت دارد اين استقلال منحصر به فرد می باشد. اين حقيقت كه قدرت و اختيارات نهائي دربـاره صنف حقوقي تا حد بالای به محکمه ‌ها تفويض گرديده هست مبين اين رابطه می باشد.
 
9 – دخالت دولت، تا حدي كه وكلا تكاليف و وظايف ناشي از اقتضائات شغلي خود را انجام مي‌دهند غيرضروري می باشد. استقلال همچنين به حفاظت از صنف وكلا در برابر توافق قواي دولتي یاری می نماید. يك کانون وكلاي مستقل نقش مهمي را در مواظبت کردن دولت در داخل  مرزهاي قانون بازي می کند، چرا كه اعضاي صنفي كه براي اعمال حق خود به دولت وابسته نمی باشند زیادتر براي به جـدال كشيدن سوء بهره گیری از اختيارات قانوني بوسیـله دولت تمايل دارند.
 
10 – استقلال نسبي اين صنف با خود مسئوليت‌هاي ویـژه خود گرداني را نيز به همراه مي‌آورد. اين صنف مسئول هست تا اطمينان حاصل كند اعمال اختيارات ناشي از اين خودگرداني در جهت خدمت به منافع عامه انجام می شوند نه مصالح منطقه‌اي و يا منافع صنفي كانون هر وكيل مسئول نظارت بر حسن اجراي قوانين رفتار حرفه‌اي می باشد. همچنين هر وكيل موظف هست تا نظارت دیگر وكلا بر كار خود را تسهيل كند. كوتاهي در انجام اين مسئوليت‌ها استقلال كانون وكلا و منافع اجتماعي را كه اين استقلال متضمن آنان هست را به تهدید بیاندازد.
 
11 – وكلا نقشي حياتي در حفظ و بقاي اجتماع بازي مي‌كنند. ايفاي هر چه مناسـب تر اين نقش مستلزم درك صحيح وكلا از رابطه ايشان با دستگاه قضائي می باشد. قوانين رفتار حرفه‌اي، ضمنا اگـر به درستي اعمال شوند، به عرضه تعريف درستي از اين رابطه یاری می نمایند.
نکات با ارزش در زمان رجوع به وکیل آنلاین یا مشاور حقوقی
ـ ساعت کار دفاتر وکالت اغلب محدود می باشد. بـعد کوشش نمایید در هر مرتبه رجوع فرصت را مغتنم شمرده و مساله حقوقی یا کیفری تان را بطور کامل بازگو نمایید . از زیاده گویی و گفتن مطالبی که به پرونده شما رابطه ی ندارند پرهیز کنید. در عوض کوشش نمایید همه اطلاعات در مورد مقوله را به وکیل آنلاین تلگرام یا مشاور منتقل کنید.
ـ در منتقل کردن اطلاعات به وکیل آنلاین تلگرام، صادق باشید و از عرضه اطلاعات بصورت برعکس و غیر واقعی خودداری نمایید . متاسفانه اکثر اشخاص وقتی با اقدام حقوقی طرف مقابلشان مواجه میشوند علیرغم اطمینان به حقانیت طرف، وکیل را سپربلای خود می نمایند. این اشخاص در وقـت رجوع به وکیل از بیان حقایق طفره میروند غافل از اینکه به هر حال حقیقت امر برای وکیل روشن می شود. فراموش ننمایید موکلی که صادقانه همه مطالب را به وکیل آنلاین تلگرام خود منتقل داده هست برترین وکیل آنلاین تلگرام را در اختیار خواهد داشت.
ـ چنان چه اسناد و اسناد تان را به وکیل آنلاین تلگرام سپردید بدون رودرو می بایست در ازای تحویل اسناد ، رسید دریافت کنید.
ـ وکلا بطور معمول برای سهولت کار و ممانعـت از رفت و آمد غیر لازم و ضـروری موکل، اقدام به تنظیم وکالتنامه بصورت کامل و با اختیارات کامل میکنند. قطعا پیش از امضاء وکالتنامه، بطور کامل آن را بخوانید و در زمینه مسائلی که برای شما نا آشنا هست از وکیل آنلاین تلگرام توضیح بخواهید. چنان چه قصد ندارید در یک مورد ویـژه به وکیل آنلاین تلگرام خود وکالت بدهید، قبلاً این مطلب را به وکیل آنلاین تلگرام اعلام نمایید . به یاد داشته باشید که پاک یکـی از اختیارات مندرج در وکالت نامه بوسیـله شما، به هیچ وجه به مفهوم عدم اعتماد شما به وکیل نمی باشد.
ـ بطور روشن و شفاف دربـاره حق الوکاله و مـوارد مالی پرونده با وکیل آنلاین تلگرام حرف بزنید. وضعیت و توانایی مالی تان را برای وی توضیح داده و در صورتیکه توانایی پرداخت حق الوکاله را ندارید این مطلب را با وکیل در میـان بزارید و از او در این زمینه کمک بخواهید. متاسفانه بعضـی از مراجعین به دفاتر وکالت به فکر زیـر آوردن درصد حق الوکاله ، تعداد خواسته را پایین تر از تعداد واقعی آن معرفی می کنند. که این مساله باعث سلب اعتماد وکیل از موکل شده و بعضاً تبعات آن نیز دامن گیر موکل می شود.
ـ مد نظر داشته باشید که شما به یک کمپانی ، مطب، یاغیره رجوع نکرده اید. مخاطب شما یک وکیل آنلاین تلگرام هست که به اکثر ترفندهای قانونی و صد اما غیر قانونی واقف و آگاه می باشد. بـعد مواظب اظهارات خود باشید و چنان چه با پژوهش کامل به دیدار او رفته اید کوشش ننمایید توانایی های علمی او را محک بزنید. این کار نه فقط مناسب نیست بلکه ذهنیت وکیل آنلاین تلگرام را نسبت به شما بد می کند و وکیل آنلاین تلگرام را از پذیرش پرونده شما منصرف می کند. چنان چه قبلاً به وکیل و مشاور دیگری رجوع کرده اید که نظـری گوناگـون با وکیل فعلی شما داشته است، مناسـب تر هست این مطلب را به اطلاع او برسانید و علت را از او جویا شوید. مراقب باشید اظهار نظـرهای گوناگـون در مـوارد حقوقی به علت نداشتن آگاهی یک وکیل آنلاین تلگرام نسبت به دیگری نیست. زیرا این مساله شانس دارد نظـر حقوقی یک وکیل نسبت به پرونده شما و یا به دلیل وجود رویه ی گوناگـون محاکم در برخورد با مقوله پرونده شما باشد. و به هر حال، گزینش حق شما می باشد. اگر مساله حقوقی شما به نحوی هست که نیاز به تنظیم وکالت نامه های مجدد دارد قطعا در زمینه همه مسائل و حق الوکاله آن با وکیل آنلاین تلگرام حرف بزنید. دقت نمایید که چنان چه برای موضوعی مثل طلاق به وکیل رجوع کرده اید و قرارداد وکالت را نیز امضاء نموده اید، شما تنها در مقوله طلاق حاوی وکیل آنلاین تلگرام می باشید . طرح دعاوی دیگری که مشابه با مقوله طلاق هست مثل مهریه، نفقه، حضانت و غیره در تعهد وکیل شما نمباشد! بـعد اگر نیت دارید برای همه دعاوی خود وکیل آنلاین تلگرام داشته باشید قطعا همه مسائل را در قراردادتان قید نمایید .
ـ بعضـی از موکلین برای تهیه اعتماد و اطمینان در خود، از وکیل آنلاین تلگرام و مشاور حقوقی تقاضـای می کنند تا احکامی را که همانـند مقوله پرونده آنان بوده و به نفع وکیل صادر گردیده به رویت آنان برساند. چنین تقاضـای از وکیل آنلاین تلگرام به هیج وجه درست نمی باشد و چه بسا سبب رنجش خاطر وی می شـود وممکن وی را از پذیرش ادعای منصرف نماید . همـان طور که گفته شد مناسـب تر هست قبل از رجوع به دفتر وکالت، در مورد توانایی های وکیل آنلاین تلگرام پژوهش کنند

درباره تهران وکیل

در ابتدا ما 5 تن از فارغ التحصیلان دکتری رشته حقوق دانشگاه تهران بودیم، که بعد از گذراندن مراحل مربوطه، دریافت پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز، با نیت گسترش عدل و داد و احقاق حق مظلومان و نظم خواهی در سال 1385 گروهی تشکیل دادیم و به کار وکالت به صورت تخصصی مشغول شدیم و بعد از گذراندن سالیان زیاد در کسب تجربه اکنون با یاری خداوند متعال گروه ما به 1200 وکیل مجرب و متخصص افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد زیادی از قضات بازنشسته و اعضای هیئت علمی دانشگاههای سراسری که سابقه زیادی در ذمه وکالت دارند با موسسه حقوقی تهران وکیل همکاری می نمایند. موسسه حقوقی تهران وکیل با بیش از هزاران پرونده موفق و فعالیت در بیش از 22 استان کشور با شعار ( عدالت برای همه ) توقیق خدمت به هموطنان گرامی دارد.

 

تهران وکیل

موسسه حقوقی تهران وکیل

مشاوره حقوقی رایگان : 77221941

آدرس : تهران، نارمک، خیابان فرجام

نرسیده به چهار راه ولیعصر پلاک 578، طبقه دوم

فرم درخواست مشاوره رایگان