ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس | موسسه حقوقی تهران وکیل

ثبت شرکت در انگلیس | موسسه حقوقی تهران وکیل

ثبت شرکت، برند، لوگو، اختراع در کشور انگلستان

کشور انگلستان از دیر باز بنیان گذار کنوانسونهای تجاری و بازرگانی بوده و اکثر بازرگانان این کشور را به عنوان پایگاه خوب تجاری با قوانین مدون و پیشرفته به عنوان مقصد اصلی خود انتخاب می کنند. با توجه به اینکه قوانین بازرگانی کشور انگلستان به عنوان منبع و الگو قوانین اکثر کشورهای پیشرفته می باشد؛ لذا قوانین کشورها به هم نزدیک بوده و مراودات تجاری به آسانی صورت می گیرد.  همچنین فعالیت بازرگانی در این کشور دارای اعتبار ویژه بوده و به همین دلیل تجار این کشور را به عنوان مرکز فعالیت خود قرار می دهند.

موسسه حقوقی تهران وکیل با کادری مجرب و متعهد زمینه ای را فراهم کرده تا بازرگانان، تجار، دانشجویان و پژوهشگران عزیز از قدرت قانونی و مالکیت معنوی تعریف شده مدون در کشور انگلستان بهره مند گردند.

 

ثبت برند و لوگو و اختراع در کشور انگلستان

 ثبت برند و لوگو و اختراع در کشور انگلستان منجر به حفظ مالکیت معنوی و پشتیبانی معنوی از ثبت کننده خواهد شد. چرا که قانون کپی رایت در انگلستان مورد حمایت قوی این کشور بوده و فرد ثبت کننده می تواند ادعا کند که برند ، لوگو و اختراع او در معرض سوء استفاده و یا کپی برداری قرار نخواهد گرفت. همچنین با ثبت و اطلاع رسانی در خصوص محصول ثبت شده، سرمایه گذاران از سراسر دنیا با اطمینان بیشتری تمایل به سرمایه گذاری بر روی پروژه های تازه تاسیس خواهند داشت.

 

ثبت شرکت در کشور انگلستان

بدون نیاز به حضور :  بر خلاف قوانین بسیاری از کشورها که نیاز فرد متقاضی و یا مدیر عامل برای ثبت شرکت ضروری است،  و احراز هویت می بایست به صورت حضوری انجام گیرد، ثبت شرکت در انگلیس توسط وکیل  و نماینده مقیم در انگلستان صورت می پذیرد و نیاز به صرف هزینه های گزاف و سفر به انگلستان وجود ندارد.

 

ادرس و تلفن واقعی: در خیلی موارد ذکر شماره ثابت و آدرس واقعی دفتر در کارت ویزیت، وب سایت و یا غیره موجب اعتبار و اطمینان سایر تجار داخلی و خارجی خواهد شد. علوه بر آن امکان تماس دو طرفه از خط تلفن ثابت اختصاص داده شده وجود داشته و از آدرس واقعی می توان برای دریافت و  و ارسال مراسلات پستی استفاده نمود. همچنین بر اثر تحریم بسیار از سایتهای خارجی خرید آنلاین امکان پست مستقیم به ایران را ندارند، ادرس پستی در انگلستان  میتواند این مسئله را حل و فصل نموده و متقاضی به راحتی از سایتهای خارجی خرید نموده وآدرس پستی انگلستان را در اختیار قرار دهد. پس از دریافت مرسوله پستی در انگلستان ، مرسوله مورد نظر به آدرس متقاضی در ایران پست خواهد شد.  

 

آدرس وب سایت رسمی: در کشور انگلستان تمامی دامنه های وب سایتها بر اساس مجوز های خاص به مراکز و افراد ارائه می گردد، و به جهت آنکه در ارائه نوع دامنه دولت انگلستان بسیار سختگیرانه عمل می کند، استفاده از دامنه رسمی co.uk  اعتبار جهانی خاصی به کسب و کار خواهد بخشید.

 

صدور و ارائه مهر برجسته: مهر برجسته بیشتر در حوزه کشورهای اروپایی و آمریکایی متداول می باشد، مضاف بر آنکه وجود و نوع ساخت این نوع از مهر ها از جعل آنها جلوگیری می نماید و بدون استفاه از ژلاتین و جوهر مورد استفاده قرار می گیرد. این مهر با اسم و شماره ثبت شرکت ارائه می گردد.

 

پرداخت هزینه ها به دولت انگلیس: هر فعالیت اقتصادی در هر کشوری مستلزم انجام مراحل قانونی و پرداخت هزینه های دولتی است که توسط وکلای مجرب مقیم در کشور انگلستان این فرآیندها صورت می پذیرد.

 

افتتاح حساب بانکی: پس از انجام مراحل ثبت شرکت امکان افتتاح حساب بانکی و اخذ ویزا کارت و غیره وجود خواهد داشت ، همچنین امکان تراکنش های بین المللی برای بازرگانان محترم امکان خواهد داشت. در این مرحله نیاز به حضور متقاضی و احراز هویت او الزامی می باشد.

 

تمدید شرکت: تمدید سالیانه شرکت به صورت سالیانه صورت می پذیرد که هزینه ناچیزی در پی خواهد داشت و وکلای ما مفتخر هستند این خدمت را به موکلین خود ارائه نمایند.

 

معافیت مالیاتی:  وکلای ما آماده ارائه مشاوره  حقوقی در زمینه معافیت مالیاتی و یا پرداختهای مالیاتهای کاملا ناچیز به دولت انگلستان می باشند از این رو قبل از انجام هر گونه فعالیت حتما با وکلای ما مشاوره فرمایید.

درباره تهران وکیل

در ابتدا ما 5 تن از فارغ التحصیلان دکتری رشته حقوق دانشگاه تهران بودیم، که بعد از گذراندن مراحل مربوطه، دریافت پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز، با نیت گسترش عدل و داد و احقاق حق مظلومان و نظم خواهی در سال 1385 گروهی تشکیل دادیم و به کار وکالت به صورت تخصصی مشغول شدیم و بعد از گذراندن سالیان زیاد در کسب تجربه اکنون با یاری خداوند متعال گروه ما به 1200 وکیل مجرب و متخصص افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد زیادی از قضات بازنشسته و اعضای هیئت علمی دانشگاههای سراسری که سابقه زیادی در ذمه وکالت دارند با موسسه حقوقی تهران وکیل همکاری می نمایند. موسسه حقوقی تهران وکیل با بیش از هزاران پرونده موفق و فعالیت در بیش از 22 استان کشور با شعار ( عدالت برای همه ) توقیق خدمت به هموطنان گرامی دارد.

 

تهران وکیل

موسسه حقوقی تهران وکیل

مشاوره حقوقی رایگان : 77221941

آدرس : تهران، نارمک، خیابان فرجام

نرسیده به چهار راه ولیعصر پلاک 578، طبقه دوم

فرم درخواست مشاوره رایگان